Ovládací systémy

 

OVLÁDACÍ SYSTÉMY IDEATEC NOVÉ GENERACE


ideatec dlc8000

Vlajková loď společnosti IDEATEC. Nejvyspělejší a nejdetailněji konfigurovatelný  systém pro ovládání a napájení elektro zařízení ve vozidlech na trhu. Možnost propojení více panelů a spojení s datovou sběrnicí vozidla posouvá možnosti tohoto úžasného zařízení ještě o krok dál. Díky velkému množství propojitelných modulů lze tímto zařízením ovládat prakticky jakékoli zařízení na palubě speciálních vozidel. Ideatec Polaris je ideálním zařízením pro vozidla Rychlé Lékařské Pomoci (RLP)
STRÁNKA PRODUKTU


ideatec mc-duoModernizovaný systém ovládání s kompaktní a robustní řídící jednotkou. K řídící jednotce MC8 DUO je možné připojit až dva tlačítkové displeje a programovat celý systém prostřednictvím tlačítek na displejích, nebo pomocí PC. Samozřejmostí je programování scén, funkce interlock, monitoring baterií a další…

STRÁNKA PRODUKTU


ideatec mc8Moderní systém MC8 HD využívá kompaktní a robustní řídící jednotky, stejně tak jako je tomu u modelu MC8 DUO. Hlavním rozdílem je, že k této řídící jednotce lze připojit pouze jeden tlačítkový displej. Samozřejmostí je programování scén, funkce interlock, monitoring baterií a další…

STRÁNKA PRODUKTU


ideatec idc8

Nová verze kompaktního systému ovládání IDC 8HD s osmi-tlačítkovým displejem disponuje malou řídící jednotkou a možností připojit jeden tlačítkový displej. Systém disponuje funkcí interlock, monitoringem baterií a dalšími pokročilými funkcemi. Programovatelný je prostřednictvím tlačítek na displeji, nebo PC. Oproti systému MC nemá možnost programování scén.
STRÁNKA PRODUKTU


 

ideatec idc4Nová verze kompaktního systému ovládání IDC 4HD se čtyř-tlačítkovým displejem disponuje malou řídící jednotkou a možností připojit jeden tlačítkový displej. Systém disponuje funkcí interlock, monitoringem baterií a dalšími pokročilými funkcemi. Programovatelný je prostřednictvím tlačítek na displeji, nebo PC. Oproti systému MC nemá možnost programování scén. 
STRÁNKA PRODUKTU


OVLÁDACÍ SYSTÉMY IDEATEC PRVNÍ GENERACE


ideatc tiny8Tiny 8 je nejkompaktnější verzí ovládacího systému vhodný do vozidel s menším množstvím ovládaných funkcí. Disponuje však v součtu výstupem až 20A. Podporuje funkce interlock, programování prostřednictvím dispeje i PC. Displej lze snadno integrovat do kterékoli části prostoru řidiče, polubní desky, stropu atd.

STRÁNKA PRODUKTU


ideatec polypm

 

HANDHELD Ruční verze jednoho z nejmodernějších systémů pro ovládání zástaveb vozidel. Široká škála funkcí a možnost detailního programování jej přímo předurčuje pro využití například v sanitních, hasičských, nebo policejních vozidlech. Tato kompaktní verze má navíc integrovaný mikrofon.
STRÁNKA PRODUKTU 


 

ideatec idc8Jedná se o jeden z nejkomplexnějších systémů pro ovládání zástaveb vozidel. Široká škála funkcí a možnost detailního programování jej přímo předurčuje pro využití například v sanitních, hasičských, nebo policejních vozidlech. Hlavní panel disponuje sadou indikátorů, tlačítek pro ovládání scén. LED indikaci funkce ARROWSTICK a mnoho dalšího. Zařízení lze do detailu programovat pomocí PC. Panel je koncipován i pro umístění do DIN lišty vozidel.
STRÁNKA PRODUKTU


 

ideatec dlc8000Flexibilní ovládací systém firmy Ideatec. Oproti DLC 4000 a 3000 disponuje 8 kladnými výstupy a je vhodný pro instalaci především do malých vozidel, kde není vyžadováno ovládání ARROWSTICK a další pokročilé funkce. I toto zařízení však disponuje funkcí interlock.
STRÁNKA PRODUKTU


ideatec dlc 4000Velmi malé rozměry a nízká pořizovací cena. Tento systém je díky čtyřem kladným a dvěma záporným výstupům vhodný pro instalaci především do malých vozidel, kde je potřeba ovládat menší množství připojených zařízení a není vyžadováno ovládání ARROWSTICK a další pokročilé funkce.    I toto zařízení však disponuje funkcí interlock.

STRÁNKA PRODUKTU


ideatec dlc3000Odlehčená Osmi-tlačítková verze ovládacího systému pro vozidla s menšími požadavky na výkon a integrovanou funkcí ARROWSTICK.  Výkonový modul systému DLC 3000 má velmi malé rozměry a je tedy vhodný pro instalaci i do menších například policejních vozidel.
STRÁNKA PRODUKTU


Comments are closed.