Ovládací systémy

 

 


srovnavací tabulka produktů Ideatec


Ovládací systém GO112

Vlajková loď společnosti IDEATEC. Nejvyspělejší a nejdetailněji konfigurovatelný  systém pro ovládání a napájení elektro zařízení ve vozidlech na trhu. Možnost propojení více panelů a spojení s datovou sběrnicí vozidla posouvá možnosti tohoto úžasného zařízení ještě o krok dál …
STRÁNKA PRODUKTU


Ovládací systém - PolyPMJedná se o jeden z nejmodernějších systémů pro ovládání zástaveb vozidel. Široká škála funkcí a možnost detailního programování jej přímo předurčuje pro využití například v sanitních, hasičských, nebo policejních vozidlech. Výrazně ušetříte náklady také díky integrované programovatelné siréně.

STRÁNKA PRODUKTU


polypm-handheldRuční verze jednoho z nejmodernějších systémů pro ovládání zástaveb vozidel. Jedná se o zmenšenou ruční verzi systému PolyPM DIN – výkonnostní modul má stejné parametry. Tato kompaktní verze má navíc vestavěný mikrofon. Výrazně ušetříte náklady také díky integrované programovatelné siréně.

STRÁNKA PRODUKTU


Ovládací systém MC8+

Systém vyvinutý pro středně náročné aplikace. Přídavnými moduly lze výrazně rozšířit funkce tohoto zařízení. Systém disponuje vysokým výkonem,  velmi dobrou programovatelností a osmi podsvícenými tlačítky. Díky poměru cena/výkon je vhodným řešením pro mnohá vozidla. 
STRÁNKA PRODUKTU


MC DUO

Ovládací systém MC DUO je perfektně přizpůsobený pro menší a střední ambulantní vozidla. Díky dvěma konzolím fungujícím souběžně s jedním výkonnostním modelem najde široké uplatnění i v jiných aplikacích.  Připojené konzole pracují obousměrně – lze mezi nimi nastavovat vazby.
STRÁNKA PRODUKTU


ovládací systém IDC8Zjednodušená verze ovládacího systému pro vozidla jejíž funkce lze rozšířit přídavnými moduly. IDC 8 disponuje osmi podsvícenými tlačítky na konzoli. Je určen pro méně náročné aplikace – součástí je modul DLI pro ovládání  ARROWSTICK
STRÁNKA PRODUKTU


Ovládací systém - idc4Čtyř-tlačítková verze ovládacího systému pro vozidla pro minimalistické aplikace s požadavkem na dostatečný výkon. IDC4 má identický výkonnostní modul jako IDC8 ale nedisponuje možností ovládání ARROWSTICK.

STRÁNKA PRODUKTU


Ovládací systém - dlc3000

Odlehčená Osmi-tlačítková verze ovládacího systému pro vozidla s menšími požadavky na výkon a integrovanou funkcí ARROWSTICK.  Výkonnostní modul systému DLC 3000 má velmi malé rozměry a je tedy vhodný pro instalaci i do menších například policejních vozidel.
STRÁNKA PRODUKTU 


Ovládací systém DLC 8000

Druhý nejlevnější ovládací systém firmy Ideatec. Oproti DLC 4000 disponuje 8 kladnými výstupy a je vhodný pro instalaci především do malých vozidel, kde není vyžadováno ovládání ARROWSTICK a další pokročilé funkce.
STRÁNKA PRODUKTU


 

Ovládací systém DLC 4000Velmi malé rozměry a nízká pořizovací cena. Tento systém je díky čtyřem kladným a dvěma záporným výstupům vhodný pro instalaci především do malých vozidel, kde je potřeba ovládat menší množství připojených zařízení a není vyžadováno ovládání ARROWSTICK a další pokročilé funkce.
STRÁNKA PRODUKTU


Comments are closed.