Přídavné moduly a příslušenství

unitherm

Moduly UniTherm jsou konstruovány pro ovládání funkcí klimatizací a topení značek Eberspächer, Webasto a Kalori prostřednictvím ovládacích systémů IDC8, MC8+ a MC Duo. Pro ovládací systém GO112 je určen modul UniTherm HD.
STRÁNKA PRODUKTU


IDfanModul ID-Fan je nejlepším řešením pro ovládání ventilátorů a to především díky plně chráněným výstupům a technologii PWM (pulzně šířková modulace) která zajišťuje optimální chod motoru. Modul disponuje 2 vstupy. Nejsou potřeba žádná přídavná relé. Možnost normálního i reverzního chodu.
STRÁNKA PRODUKTU


smartdimModul SmartDim je založen na technologii PWM (pulzně šířková modulace) a je vybaven dvěma plně chráněnými výstupy a dvěma vstupy. Plně konfigurovatelné funkce stmívání z něj dělá ideální řešení pro ovládání vnitřního osvětlení vozidla halogenovými světly.
STRÁNKA PRODUKTU


DLI arrowstick driverSystém vyvinutý pro středně náročné aplikace. Přídavnými moduly lze výrazně rozšířit funkce tohoto zařízení. Systém disponuje vysokým výkonem,  velmi dobrou programovatelností a osmi podsvícenými tlačítky. Díky poměru cena/výkon je vhodným řešením pro mnohá vozidla. 
STRÁNKA PRODUKTU


 


Comments are closed.