Programování


ikona-dotazNevíte který ovládací systém, nebo modul byl pro Vás nejvhodnější? Rádi Vám poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího řešení pro požadovanou aplikaci. Funkce některých zařízení Vám můžeme předvést i osobně v rámci konzultace na předváděcích modelech.


icn-podporaSamozřejmostí je poskytování služby programování zakoupených jednotek pro vybrané účely, technické konzultace a podpora při montáži do automobilů. Těchto služeb doporučujeme využít především u složitějších aplikací, které vyžadují konfiguraci prostřednictvím PC. Vzhledem k našim zkušenostem zkrátíte čas na reálné nasazení zařízení do provozu a budete mít jistotu, že je vše nastaveno tak, jak má být.

Následně jsme schopni Vám vytvořit dle naprogramovaných funkcí i přehledný návod k obsluze.


icn-preprogamovaniPokud v průběhu provozu systému zjistíte že byste chtěli mít funkce nastavené jinak, není problém zařízení kdykoli přeprogramovat, případně změnit parametry funkcí. Tato služba není součástí záruky a je zpoplatněna. Cena za službu pře-programování a nahrání nového nastavení do zařízení je 800,-/hod


icn-zarukaZáruční doba na všechny ovládací systémy je 24 měsíců od data zakoupení a vztahují se na ně záruční podmínky. V případě poruchy některé součásti ovládacího systému, jsme schopni Vám běžně zapojit komponentu nebo nové zařízení do 48 hodin. V případě, že jste využili služeb programování, bude jednotka dodána se stejnou konfigurací jako ta poškozená.

Comments are closed.